Bisiklet Kilidi Tasarımları

U kilit tasarımı

Bisiklet güvenliği ile ilgili olarak, bir U kilit tasarımı ile asla yanlış karar vermiş olmazsınız. Bunlar geleneksel asma kilitlere benzemekle birlikte, ters U şeklinde daha uzun bir pranga miline sahiptir. Modele bağlı olarak, bisiklet kilidini kilitlemek ve açmak için bir anahtar veya döner düğme kullanabilirsiniz.

Zincir kilit tasarımı

Zincir bisiklet kilitleri, esneklik açısından harika. Bunun nedeni, zincirin uzunluğuna bağlı olarak, bisikletinizi, ortalama bisiklet parkı park alanı ve daha geniş bir dizi nesneye bağlayabilmenizdir. Zincirler genellikle, kullanılan süper kalın çeliğe ek olarak, zinciri, kesicilerin çarpmalarına karşı koruyan koruyucu bir kılıfa sahiptir.

Katlanabilir kilit tasarımı

Bisiklet kilidi tasarımları ile ilgili olarak katlanır kilit tasarımı, yeni bir model olmakla birlikte oldukça etkilidirler. Bu listedeki diğerlerinin aksine, bu bisiklet kilitleri, tekerlekleri katlanabilen tasarımı ile kolay sabitlenip çözülmeye olanak tanıyarak onu hareketsiz hale getirir.

Kablo bisikleti kilit tasarımı

Kablo bisiklet kilitleri, grubun en yaygın olanıdır. Ucuz ve kullanımı kolay bir şey arıyorsanız, mükemmel bir seçenektir. Tek sıkıntı, en güvenli seçenek değildirler ve muhtemelen yalnızca bisikletinizi park ettiğiniz alan nispeten güvende ise tavsiye edilebilir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir